Ostatnia wizyta: Sob Kwi 10, 2010 6:38 am Obecny czas: Sob Kwi 10, 2010 6:38 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


FilmyPSP.pl - Rejestracja

Używając "FilmyPSP.pl" (dalej jako "my", "nasze", "nas", "FilmyPSP.pl", "http://filmypsp.pl"), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na "FilmyPSP.pl" ani z niego nie korzystaj. Możemy zmienić te warunki i dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularnie sprawdzanie tych warunki podczas dalszego używania "FilmyPSP.pl".

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "oni", "ich", "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB"), które jest wydawane pod "Publiczną Licencją" (dalej jako "GPL") i może zostać pobrane z www.phpbb.com. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet, grupa phpBB nie odpowiada za to co możemy, a czego nie możemy robić. W celu uzyskania więcej informacji o phpBB odwiedź http://www.phpbb.com/.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "FilmyPSP.pl" jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "FilmyPSP.pl" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych, zgadzasz się też na otrzymywanie mailingu na podany adres e-mail. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "FilmyPSP.pl", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
codeblack style changed by (voythas)


Na tej stronie nie są umieszczone pliki Na stronie są jedynie informacje na temat plików (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp ) Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich Betwinner oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

 
Katalog Stron WWW - www.webtree.pl Katalog stron Katalog SEO